אטרקציות ופעילויות מגבשות

כדי להפוך את החוויה התל אביבית למושלמת מומלץ להעשיר את יום הכיף בתל אביב פעילות דינאמית או סדנא ייחודית ומגבשת.

בעמוד זה תוכלו לבקר וליהנות ממספר אטרקציות חוויתיות ומגבשות, שיהפכו את יום הכיף לחוויה בלתי נשכחת.

 

בין הפעילויות מהן תוכלו ליהנות:


 

סיורי סגווי 

סגווי (segway) הינו כלי תחבורה חשמלי דו גלגלי שקולט את תנועת הגוף ומגיב בהתאם וכך הוא נע. הכלי מגיע למהירות של 20 קמ"ש. בסיור הסגווי נוכל לחוות את תל אביב בקצב אחר ובאווירה מיוחדת. הסיורים מועברים על ידי מדריכי סגווי מקצועיים שיקנו למשתתפים חוויה ייחודית שלא ישכחו בחיים.

את הסיור ניתן לקיים לאוך הטיילת של יפו ותל אביב עם משב הרוח המלטף מהים או בנוף הפסטורלי והרגוע בפארק על גדות הירקון.


 

המירוץ למליון

משחק ייחודי שיכול להתקיים במספר מקומות בעיר שבוא יתחלקו המשתתפים למספר קבוצות ויתחרו ביניהם ברחבי האזור בוא נבחר וינסו לזכות במטמון. במהלך המירוץ יקבלו חברי הקבוצה משימות המורכבות מכתבי חידה, כתבי צופן ועוד חידות הגיון וידע כללי אשר יובילו את הקבוצות ממיקום למיקום עד אשר ימצאו את המטמון בגדול.

במהלך המשחק משתתפי התחרות יעזרו באוכלוסיה המקומית חברים טלפוניים או כל אמצעי אחר העומד ברשותם.

 


 

מרכז נא לגעת - סדנאות שפת סימנים וסדנאות בחושך

מרכז נא לגעת הוא מקום ייחודי שמהווה מקום מפגש בין חירשים, עיוורים והקהל הרחב. המרכז ממוקם בנמל יפו ומשלב בתוכו תיאטרון, מסעדה בחושך ובית קפה שכל ההתנהלות בשפת הסימנים.

במרכז נא לגעת מופעלים סדנאות איכותיות, חוויתיות, מגבשות ומלמדות. סדנאות שפת הסימנים שבה לומדים שפה חדשה וסדנאות של טעימות ויצירה בחושך.

 

סדנת שפת הסימנים: בואו להכיר שפה חדשה

אז איך אומרים 'הצלצול הוא בשבילי' בשפה חדשה? ואיך מדברים עם האדם הכי קשקשן במשרד מבלי להוציא מילה?

אנו מזמינים אתכם לפעילות איכותית ומגבשת שנערכת בעמותת 'נא לגעת' בנמל יפו. אנו מזמינים אתכם ללמוד את אחת מהשפות המרתקות ביותר שיש, שפת הסימנים.

הסדנא חוויתית ומגבשת ומתאימה הן לקבוצות גדולות והן לקבוצות קטנות תוך התאמה לאופי ולרקע של הקבוצה ושילוב מילים הקשורות לתוכן האירוע.

את הסדנא מנחה הצוות החירש של 'נא לגעת' אשר יפתח בפניכם אוצר מילים קצת אחר הכולל ביטויים, מילים שימושיות ואפילו סלנג.

 

טעימות ויצירה בחושך

פעם ניסיתם לאכול משהו שחשוך ולא רואים כלום? פעם ניסיתם לכתוב או לבנות משהו בחושך מוחלט?

בנא לגעת מזמינים אתכם לסדנאות מיוחדות שמועברות בחדר בחשיכה מוחלטת. סדנא לפיסול בחימר, סנדא מונחת על ידי צוות המקום ובליווי מוזיקה קצבית. בסיום הפיסול תופתעו לגלות איך נראית היצירה שלכם.

סדנאות טעימות בחושך, כשלא רואים כלום חושי הטעם מתחדדים. האם תצליחו לזהות מה אתם אוכלים כשאתם לא רואים? סדנא של טעימות שוקולד, סדנת של יין וגבינות.

 

   


 

סדנאות בישול 

בחלק מיום הכיף תוכלו לשלב סדנאות קולינריות רבות ומגוונות.

 

סדנאות בישול בסגנון 'קרב סכינים':

חוויתיות ומגבשות שמלוות על ידי שף. סדנאות בסגנון קרב סכינים עם תחרות בין שתי קבוצות בה חברי הקבוצה יצטרכו לחשוב מה להכין, לחתוך, לבשל, לטגן, לאפות ולהעמיד ארוחה לתפארת בזמן קצוב. חוויה של עבודת צוות כייפית ומגבשת ובסופה ארוחה טעימה שבישלנו בעצמנו.

 

סדנאות בישול מקצועיות:

סדנאות בקצב רגוע יותר בה שף ילמד את הקבוצה, והקבוצה תתנסה כיצד להכין מאכלים ומתכונים. סדנאות סושי, סדנאות הכנת בשר, סדנאות בישול בריא, סדנאות אוכל הודי, סדנאות קינוחי שוקולד, סדנאות אפייה צרפתית ועוד.

 

    


 

סדנאות אלכוהול משמחות:

בירות בוטיק ישראליות:

במהלך הסדנא נלמד על חומרי הגלם, תהליך ההכנה, אבחנה בין הסוגים השונים של הבירות, על תרבות הבירה וכמובן שנטעם בירות. במהלך הסדנא נטעם 6-7 סוגי בירה שונים מבירות של מבשלות בוטיק ישראליות. הסדנא חוויתית, מלמדת ותשאיר אותנו בראש טוב.

 

סדנת על הבר:

סדנת אלכוהול ייחודית המתאימה לגיבוש חברתי והתענוג המושלם ליום כיף בתל אביב. במהלך הסדנא יהנו משתתפי הקבוצה מארבע עמדות הפעלה ומשחקים חברתיים, החל משיקשוק קוקטיילים, דרך טעימות יין, הכרת עולם הקפה ועד סיבוב אלכוהול סביב העולם. סדנא חוויתית וכייפית גם למי שלא חובב שתיית אלכוהול

 

סדנת עולם הקפה האלכוהולי:

בסדנה זו נלמד להכין קוקטיילים על בסיס אספרסו/ ליקר קפה, נשחק משחקי צוות לגיבוש חברתי סביב עולם הקפה המיסתורי, נכיר את סוגי הקפה השונים ומושגי יסוד מעולם הקפה ואפילו נלמד על טיפים לשתיית קפה ייחודי. נחווה סיפורים ואגדות המלווים בטעימות קוקטיילים המבוססים על סוגי קפה שונים, תוך הנאה ממשחקי חברה מרתקים. במהלך הסדנה אף נכין משקאות אלכוהוליים להנאת המשתתפים.