סיורים לחברות וארגונים

יש לכם חברה קטנה, גדולה? אתם מחפשים לעשות אירוע חוויה מיוחד עם העובדים. התמזגתם עם גוגל, התרחבתם? אתם רוצים להיפרד מעובד ותיק? להרים כוסית להתחיל את המיזם החדש? עוברים למשרדים החדשים?
אין כמו לקחת את העובדים שלכם לסיורים לחברות ולארגונים עם המדריך המיוחד משה לב. הוא זה שיראה לכם את ארץ ישראל מהזווית הכי מיוחדת שיש. אנשים, דמויות, קולינריה והפולקלור שיצר אותם.
משה לב הנו מדריך טיולים ייחודי ובעל ניסיון רב, היוצר סיורים לחברות ולארגונים בריח וטעמים אחרים תרתי משמע. הסיורים שמים דגש על מפגש עם תרבויות, מסורות, פולקלור וסיפורים על מקומות, כמו גם מטבח מקומי וקולינריה שיש לה סיבות ושורשים והיא באה לידי ביטוי במסעדות, דוכני מזון, מבשלות מיוחדות ודמויות מרתקות. כל אלה עוברים דרך מסלולים בכמה מקומות בארץ. יש סיור קולינרי ביקבים ומבשלות בשפלת הרי יהודה, סיורים בתל אביב, ירושלים, חיפה והכרמל, בצפון ובגליל, דרום הארץ, במרכז, בשרון ועוד.

תמונות נבחרות ממגוון הסיורים

מגוון סיורים לבחירה

סיורים לחברות וארגונים בתל אביב

סיורים למשפחות של משה לב, נערכים במרכז תל אביב וכוללים את שוק הפשפשים, שוק לוינסקי, בין כרם התימנים לשוק הכרמל, שכונת התקווה מתחם שרונה, נווה צדק ויפו העתיקה. האם העליתם בדעתכם כי הסופר שי עגנון נקם באהרון שלוש, ראש העדה הספרדית ביפו? על מה ומדוע תשמעו בסיור. ומי העז לחזר אחר היפה בבנות השכונה? מדוע החרים מושל יפו את הקופות של ראינוע עדן. מיהו זה שהתנגד בכל תוקף על מכירת גזוז בתל אביב, מיהם השכנים הראשונים בעיר שהסתכסכו ביניהם ועוד. החיים שהיו, הסיפורים הקטנים הם אלה שמרכיבים את הפסיפס האנושי המתלווה לסיור והופכים אותו למיוחד במינו. פתאום מתוך הבתים "יוצאים" האנשים שחיו שם, האהבות, האכזבות, הסכסוכים, הקנאה, הנקמות והטרגדיות, ויש להם פנים ושם. הם מזכירים לכולם כי בתוך הבתים הישנים הללו, חיו פעם אנשים שסיפוריהם מלווים כל אבן ואבן בדרך, מחיים את התקופה דרך הרגשות והזיכרונות ואין חוויה יותר מרגשת ויפה מזה.

סיורים לחברות וארגונים בירושלים

סיור לחברות וארגונים בירושלים עם משה לב עוברים דרך העיר העתיקה, עין כרם, ושוק מחנה יהודה. הדגש בסיורים בעיר העתיקה הוא על קולינריה ובעלי מקצוע. בית מלאה לקרמיקה ארמנית, סוחר בדים של שעטנז ומשי לכרמים ובכלל, מפעל טחינה עתיק וכנאפה שלא מהעולם הזה. שוק עושי הכותנה, שער השלשלת, הרובע הארמני, ההוספיס האוסטרי ועוד. כמה חידושים והפתעות יהיו לכם בסיור הזה, שלא תדעו איך אחרי כל כך הרבה טיולים בירושלים לא ידעתם על קיומם של האתרים הללו והסיפורים והאגדות המלווים אותם. מהעיר העתיקה ממשיכים לעין כרם, השכונה הכי כפרית בירושלים, שהייתה כפר של בתי אבן ומגדלי פעמונים והתפתחו בה מסורות נוצריות לתפארת. הסיור נחתם בשוק הכי ססגוני ו"טעים" בארץ, שוק מחנה יהודה. לשוק הזה יש דופק משלו, טעמים מיוחדים ולא מעט סיפורים על דמויות ומקומות, כמו גם אלפי טעמים לאניני הטעם. דוכנים, מאפיות, מסעדות וברים מקסימים.

סיורים לחברות ולארגונים ברחבי הארץ

משה לב יצר, מסלולי סיורים לחברות ולארגונים ברחבי הארץ, שמעניקים מבט חדש על מקומות שכלל לא חשבתם שיש מאחוריהם איזה שהיא אנקדוטה או סיפור מיוחד. יש סיור של מבשלות ויקבים בשפלת הרי יהודה, סיור בנתניה, בוואדי ניסנאס והמושבה הגרמנית בחיפה. נצרת ורמלה ועכו העתיקה.
התחנה הראשונה היא בנתניה. האם ידעתם כי יש בה עץ שקמה עתיק, שהפך לסמלה של העיר? שהיא הייתה עיר היהלומים? בנוסף יש בה שוק אותנטי עם קולינריה מהמטבח הטריפוליטאי, כעדה המרכזית של בני המקום. בהמשך הרחוב יש את המדרחוב ההומה ושוקק חיים "השאנז אליזה" של העיר. יש בה גם אתרים הסטורים וסיפורים עוד מימי המנדט הבריטי ועד היום.

סיורים בצפון וואדי ניסנס חיפה ונצרת

וואדי ניסנס והמושבה הגרמנית בחיפה, משכנם הראשון של הטמפלרים בארץ, מתחילים בסיור סמטאות בשוק המיוחד במקום. ואדי ניסנס הוא השכונה הנוצרית הראשונה בחיפה, אשר מהווה עד היום סמל לדו קיום ואחווה יש בו שוק ססגוני, אומנות רחוב, מסעדות, מאפיות, חנויות ממתקים ועוד.
הסיור בנצרת משלב הצצה לתרבות, מסורת, עתיקות, מורשת ופולקלור יחד עם קולינריה משובחת. זהו המקום בו גדל והתחנך ישו, וסביב המעיין בכפר והמקום יש המון סיפורי ניסים ונפלאות מרתקים. הכנסיות במקום הן מוקד משיכה תיירותי לאלפי הצליינים הגודשים את המקום, ובעיקר כנסיית הבשורה. בהמשך הסיור נהנים המשתתפים גם מהמטבח המקומי, כמו גם מהאתרים הייחודים והנסתרים של המקום.

סיורים לחברות ולארגונים ברמלה

במסגרת סיורים לחברות ולארגונים, עורך משה לב גם סיור ברמלה. בעיר קיים מגדל בן 700 שנה, בריכה קדומה תת-קרקעית והמון סמטאות עתיקות המקפלים בתוכן אגדות וסיפורים מרתקים מימים עברו. רמלה היא עיר עתיקה מאוד שנוסדה כבר במאה השמינית. לכן, יש בה הרבה מאוד אתרים היסטוריים חשובים. מוזיאון ובו אוצר של מטעות זהב, העיר העתיקה בה ביקר נפוליאון, ועוד שפע של חוויות.

סיורים לחברות בעכו

עכו העתיקה- סיורים לחברות ולארגונים בעיר נמל מפוארת
סיור לחברות ולארגונים לעכו העתיקה עם משה לב. עכו היא עיר המיוחדת בשילוב הקיים בה של ישן וחדש, כמו גם דו הקיום הדתי והקולינרי. יש בה כמובן הרבה מסעדות דגים, שוק ססגוני, דוכנים מיוחדים וריח, טעמים ואווירה מרתקים. יש בה אולמות עוד ימי הצלבנים, חומות, נמל דייגים צבעוני, בית כנסת טוניסאי, בית כלא של אסירי המחתרות מוזיאון "אוצרות בחומה" ועוד. הסיור שם דגש על היסטוריה וקולינריה, לצד סיפורים על החיים שהיו, העבר המפואר, מסעות הצלבנים עם עדויות ארכיאולוגיות נדירות.