תל אביב מושכת אליה תיירים רבים מהארץ ומהעולם, בכל עונות השנה, סיורים מודרכים בתל אביב הם מהחוויות הבלתי נשכחות של כל תייר כמעט שמגיע מחו"ל לבקר בארץ. ניתן לעשות סיור קבוצתי כללי שיכלול שלל של נושאים מעניינים מכל התחומים, ואפשר לעשות סיור סביב נושא מסוים, כגון סיורי תרבות ואומנות, סיורי טעימות, סיורי לילה, סיורים המתאימים למשפחות עם ילדים ועוד. סיורים מודרכים בתל אביב מאפשרים את ההזדמנות לרבים בארץ ובעולם להכיר את תל אביב היפה, לא זאת הפקוקה והסואנת. הרחק מהעין ישנה עיר שוקקת חיים, הטרוגנית מאוד מצד אחד אך עם אווירה קהילתית, מצד שני. עיר שמקבלת את פניו של כל אזרח ישראלי בחום. ואת זה אנו מנגישים לכם עם הדרכה מרתקת ממדריך שחי את העיר והאווירה. סיורים מודרכים בתל אביב הם לא עוד טיול שנתי, זה טיול שתזכרו על פני שנים.

סיור בשוק לוינסקי הוא אחד הסיורים המרתקים ביותר, בעיקר למי שאוהב חוויות קולינריות עשירות בטעמים וריחות. יש שם את מבחר התבלינים הגדול בארץ, וגם מסעדות ומעדניות בסגנונות שונים ומגוונים, עתיקים לצד מסעדות צעירות. בשוק לוינסקי אפשר לבלות יום שלם, לטעום מהמטעמים הרבים ולהרגיש סיפוק וכיף בסוף היום. אפשר להגיע לסיור בשוק לוינסקי שנה אחרי שנה עם הרגשה של התרעננות וחדשנות כל שנה מחדש. שוק לוינסקי הוקם לפני שנים רבות והוסב למדרחוב כדי שתהייה בו חווית סיורים מושלמת. שוק לוינסקי הוא אולי המקום עם המגוון הגדול ביותר של סוגי המאכלים והחוויות הקולינריות בארץ. אבל כדי ליהנות מהכול תזדקקו למדריך מנוסה שידריך אתכם, ודאי בפעם הראשונה, אחרת, תלכו לאיבוד. בואו אתנו לסיור בשוק לוינסקי, זה מתאים לחגיגת יום הולדת, בת מצווה, ימי כיף לעובדים ועוד.

תל אביב היא עיר שיש בה הכול, עיר ללא הפסקה, ומה שמדהים בטיול מודרך תל אביב זה המיזוג בין הישן לחדש, בין ותיק לצעיר. וזה מה שהופך את העיר לאטרקטיבית לסיורים וטיולי קבוצות, טיול שלעולם לא יהיה משעמם לאף אחד מהמשתתפים, כל אחד ימצא את התחביב שלו, אם זה היסטוריה, אופנה, או קולינריות. יש כאן הרבה מהכול. סיור מודרך בתל אביב צועד אתכם לתוך השכונות כרם התימנים, נווה צדק, התקווה, לוינסקי, נווה שאנן ועוד. בטיול מודרך תל אביב תראו חנויות רהיטים עתיקים לצד רהיטים בסטייל עדכני, מעדניות שעברו בירושה לצד קונדיטוריות שף מזרח תיכוניות. להשלמת החוויה אפשר לשלב סיור יחד עם טעימות מיוחדות בין דוכני המזון הפרוסים בתל אביב, או סביב נושא אחר, כמו מבנים היסטוריים ובתי כנסת עתיקים בתל אביב. העיר העברית הראשונה היא גם עיר שמסבירה פנים לתיירים הרבים המבקרים בה מדי יום במסגרת טיול מודרך תל אביב.

תמונות נבחרות מהסיורים שלנו: