יש המגדירים את שכונת נווה צדק – פריז הקטנה. השכונה הצפופה שהייתה הראשונה להיבנות מחוץ לחומות יפו הפכה לשכונה המושכת אליה תיירים מכל רחבי הארץ. כיום ממוקמים כאן בנווה צדק בתי קפה, גלידריות ומעדניות המשרתות את מבקרי המקום הרבים. סיור בנווה צדק מתאים לכל גיל. כאשר שורר מזג אוויר יפה ניתן לעשות מסלול הליכה רגלי בשכונה וליהנות מכל רגע של שמש בשכונת נווה צדק היפהפייה. שכונת נווה צדק היא שכונה שקטה ורומנטית המספקת רוגע ושלווה לצועדים בתוכה. כיום ישנם אומנים וצעירים רבים הבאים להשתכן בשכונה, ובעקבות כך היא הפכה לאחת השכונות היקרות בארץ. בשכונה ממוקם גם תיאטרון נווה צדק. במהלך הסיור בנווה צדק תתוודעו למבנים המפורסמים בשכונה: בית התאומים וראינוע עדן, בית שמעון רוקח, מוזיאון נחום גוטמן – בית הסופרים, בית אבולעפיה ושי עגנו"ן, בית אהרון שלוש ועוד. סקרנים לשמוע פרטים נוספים? בואו אתנו לסיור בנווה צדק!

שכונת כרם התימנים הוקמה בסביבות שנת 1905. בניגוד לרושם שנוצר ולמיקום השכונה בלב העיר הסואנת, כרם התימנים היא שכונה שקטה ושלווה, סגנון הבנייה בשכונה הוא בנייה נמוכה, ייתכן וזה מה שמעניק לה תחושה של מושבה שקטה ורגועה. סיור בכרם התימנים הוא אחד הסיורים המרתקים ביותר שאנו מציעים. הססגוניות של המקום משרה אווירה מיוחדת. במהלך סיור בשכונה נשמע סיפורי עבר רוויי היסטוריה, ולפי הדרישה נצא גם לסיורים קולינריים טעימים במיוחד. במהלך הסיור בכרם התימנים נשמע על הזמרים הידועים שגדלו בשכונה, כמו דקלון, אהובה עוזרי ועוד. היום חלק משוק הכרמל נמשך לתוך שכונת כרם התימנים כך שייתכן והסיור יגלוש גם לשוק הכרמל שהוא חלק בלתי נפרד מהשכונה. ניתן לקיים סיור בכרם התימנים במגוון וריאציות, כגון סיורי אמנות ותרבות, סיורים מוזיקליים, סיורים אורבניים, סיורים קולינריים (יחד עם שוק הכרמל), סיורי לילה ועוד.

רוצים להכיר את הרבדים היפים וההיסטוריים של העיר תל אביב? בואו לסיור בתל אביב, תגלו דברים חדשים ומרתקים שלא ידעתם על העיר העברית הראשונה. הירשמו לאחד הסיורים המתקיימים בקרוב ותיהנו מכל רגע. על אחריותנו! בואו לבקר במלונות היוקרה בעיר, באנדרטה על שם רבין, במתחם שרונה, בחופי הים המרהיבים של העיר ועוד ועוד. במהלך הסיור תכירו את ותיקי העיר ואת הזוויות השונות של העיר הנוסטלגית תל אביב. נבקר באטרקציות ובמוסדות תרבות ודת שונים בעיר. סיור בתל אביב הוא בהחלט סיור חווייתי בין סמטאות העיר העתיקה, בין השכונות הוותיקות כגון שכונת כרם התימנים או שכונת נווה צדק. סיור בתל אביב מתאים כסיור לחגיגת יום הולדת, לחגיגת בר/ת מצווה, לימי גיבוש צוותות, בווריאציות שונות של מסלולי הליכה או סיור טעימות ברחבי תל אביב, בשוק הכרמל או בשוק לוינסקי וכדומה.

תמונות נבחרות מהסיורים שלנו: