בסיור בשוק הכרמל נלמד על בית הכנסת הממוקם בלב השוק, על תמרים הינדיים, נשתה קפה שחור מקוסטה ריקה ועוד. אורך הסיור כשלוש שעות, מומלץ להגיע עם נעליים נוחות כדי שהנאת ההליכה תהייה מושלמת. מעבר לכך נוכל לבקר באטרקציות נוספות בתל אביב, ככל שיותיר הזמן, כמו גם סיור בשכונת כרם התימנים או בשכונת נווה צדק הסמוכות. סיור בשוק הכרמל והסביבה מתאים למשפחות, לימי כיף לעובדים, לבר/ת מצווה, ימי הולדת ועוד. סיור בשוק הכרמל מתאים לטיולים סטנדרטיים של קבוצות מאורגנות ולסיורים קולינריים. במהלך הסיור נכיר את דוכני הגבינות והחלבה, וכן דוכני התבלינים והפיצוחים הרבים הפרוסים לאורך השוק, נראה את החנויות העתיקות שאינן כדוגמתן כלל ברחבי הארץ. נסייר בין הבאסטות הססגוניות של הפירות המיובשים ונשמע על ההיסטוריה המרתקת של העיר. סיור בשוק הכרמל הוא סיור שכולו חוויה.

שוק הכרמל הוא פחות ותיק משאר שווקי העיר תל אביב אבל הוא ללא ספק אחד השווקים התוססים והססגוניים ביותר בארץ. סיור טעימות בשוק הכרמל מתחיל בפאתי השוק הממוקם ברחוב הכרמל (כמה מפתיע…) בתל אביב, באחת מסמטאותיו הוא מתחבר לשכונת כרם התימנים. השוק הוקם על ידי עולים מרוסיה כדי לספק להם מקור מחיה נוח. היום פרוסים במקום מסעדות וחנויות אוכל מוכן יוקרתיות לצד מסעדות עממיות ופשוטות יותר. במהלך סיור טעימות בשוק הכרמל נטעם ממגוון המאכלים המוצעים במקום וברקע נשמע את הסיפורים שמאחורי המאכלים המסורתיים. נשמע את ההיסטוריה המרתקת של השוק וסיפורים מעניינים על העיר תל אביב בכלל. נשתה מהקפה המיוחד ונטעם מהמאפים הייחודיים של המקום. נסייר בחנויות עתיקות של תבלינים שנראה שבעליהם נולדו זקנים… במסגרת סיור טעימות בשוק הכרמל נעבור בין חנויות נוספות בשוק, כמו חנויות כלי בית ומתנות. בקיצור חוויה וכיף בלתי נשכחים.

על שוק לוינסקי ודאי שמעתם, השוק שהוקם בשנות השלושים על ידי 'דוד פלשתינה' ואנשיו שעלו מסלוניקי. כעת בואו להכיר את השוק דרך הצלחת, דרך הטעמים הרבים שיש לשוק להציע. במהלך סיור טעימות בשוק לוינסקי נסתובב בין הדוכנים ותוך כדי כך נחוש את האווירה המיוחדת של המקום. סיור הטעימות כולל טעימת דגים, חומוס, גבינות, פירות יבשים, עלי גפן, בורקסים ועוד. בסיור תיהנו מכל רגע, ההשראה של המקום תעניק לאוכל טעם מיוחד במינו. בסיור טעימות בשוק לוינסקי נראה כיצד תבשיל תימני יכול לשכון בשקט בצלחת לצד מאכל הונגרי. שוק לוינסקי אמנם נמצא בתוך שכונת נווה שאנן אבל הוא רחוק משאננות, שוק לוינסקי הוא תוסס ורבגוני שמתאפיין במבחר של מעדניות ומסעדות בוטיק בסגנונות שונים. גם היין לא מקופח כאן… בשוק לוינסקי תמצאו מגוון של חנויות המוכרות יינות משובחים ויוקרתיים, למי שמבין ביין… סיור טעימות בשוק לוינסקי זה לא רק טעימות…

תמונות נבחרות מהסיורים שלנו: