השוק של נתניה יש לו ריחות ייחודיים, טעמים ואנשים מיוחדים שאפשר למצוא רק בשוק נתניה. יש לו לשוק אותנטיות מיוחדת משלו והוא תמיד יישאר פינה רב-גונית שמתאימה לסיור מיוחד במינו אשר בו נטעם ונכיר טעמים חדשים אשר ייחודים לשוק נתניה המקסים

סיור מודרך בשוק נתניה הוא בהחלט סיור כיפי ומיוחד. בואו לגלות פינות חמד בשוק וכן את האנשים המיוחדים המשרים כאן אווירה מיוחדת. הסיור בשוק נתניה הוא סיור נפלא וטעים במיוחד. ואי אפשר כמובן מבלי לציין את הנדיבות הרבה והארת הפנים שהסוחרים מקבלים בהם את פנינו בהגיענו לשוק. סיור מודרך בשוק נתניה איתנו מכפיל את ההנאה שלכם מכל רגע. אם אתם רוצים חוויה מפתיעה בשוק צבעוני עם אנשים טובים בואו איתנו. אם אתם רוצים להפתיע מישהו או מישהי לכבוד יום ההולדת הזמינו אותו/ה לסיור מודרך בשוק של נתניה. סיור כיפי עם הרבה אוכל מלווה בהסברים מעניינים על המקום והתנתקות מהשגרה השוחקת. בואו לסיור האהוב, האותנטי והמיוחד שיחבר אתכם לסיפורים של השוק ולטעמים הייחודיים. בואו להתחבר לאווירה מיוחדת שיש רק בשוק נתניה. אם אתם רוצים יום טיולים מיוחד, מפנק וטעים שימו בצד את כל דאגות היומיום ובואו איתנו לסיור מודרך בשוק נתניה.

סיור מודרך בשוק נתניה

סיור מודרך בשוק נתניה
סיור מודרך בשוק נתניה

בסיור בשוק נתניה נפיק הנאה מרובה מהמטעמים המיוחדים, מהמסעדות והדוכנים ומהאווירה שיש רק כאן. אנו מזמינים אותך ליום של חוויות וקניות במרכז השוק. השוק העירוני של נתניה הוא מאז ועד היום המקום הכי צבעוני בעיר. לשוק של נתניה נכנסים עם ידיים ריקות ויוצאים משם עם ידיים וסלים מלאים כל טוב. גם היום בעידן הצרכניות ורשתות השיווק הגדולות עדיין יש משהו מיוחד בפירות והירקות של השוק, למרות שמדובר באותן עגבניות… יש משהו בתמימות ובחמימות של פעם שמי שרוצה לחוות את זה חייב להגיע לסיור בשוק נתניה. הריח של השוק והמטעמים המסורתיים מחזירים אותנו לעבר, לחיים הקהילתיים שחיו הורינו ואנו בעבר הלא רחוק. וטוב שיש מישהו (או משהו) שמזכיר לנו את זה. סוחרי הירקות, הדגים, הפיצוחים והתבלינים עומדים כבר שנים בעמדתם. רק בשוק נתניה תפגשו את הסוחרים של פעם עם החיוך הרחב והלב החם. אז בואו נצא לסיור בשוק נתניה הוותיק והמעניין.

אם אתם כמונו, אוהבים אוכל בריא שמורכב מחומרי גלם איכותיים, או אפילו אם אתם רק אוהבים לדבר על אוכל בריא… אנו ממליצים לכם לבוא אתנו לסיור קולינרי בשוק נתניה. בואו להתרשם מהירקות והפירות הטבעיים שיש בשוק נתניה, מהתבלינים הנדירים שריחם הנעים חודר עמוק לנחירי האף ונשאר שם לזמן רב. סיור קולינרי בשוק נתניה הוא תענוג לגוף ותענוג לנשמה. לפני שהתחלנו להדריך סיורים בשוק של נתניה ביקרנו במקום המון פעמים, הכרנו כאן כל פינה וכל מסמר וזה כל פעם תענוג מחדש, עד שהחלטנו לקחת אתכם איתנו לסיורים האלו. בשביל שנוכל לחדש לכם דבר או שניים שלא ידעתם ומאידך גם אתם ודאי תחדשו לנו דברים שלא שמנו לב… הצטרפו אלינו לסיור קולינרי בשוק נתניה ובואו לחוות איתנו את הניחוחות המיוחדים. אם בא לכם סיור של כיף מושלם, סיור מגניב וטעים בואו איתנו. אתם יכולים לבוא לבד, עם בן/ת הזוג או עם חברים/ות.

תמונות נבחרות מהסיורים שלנו

תגיות
אוכל רחוב דוכני אוכל טיול בתל אביב טיולי לב טיול מודרך בתל אביב יום כיף בירושלים יום כיף בתל אביב יום כיף לעובדים יום כיף לעובדים בתל אביב ימי כיף לעובדים מדריך טיולים בשוק כרמל מדריך טיולים בשוק לוינסקי מדריך טיולים בתל-אביב מתנה זוגית ליומולדת מתנת יומולדת להורים מתנת יומולדת לסבא סיור אוכל וירטואלי סיור ביפו סיור בכרם התימנים סיור בנווה צדק סיור בשוק הכרמל סיור בשוק הפשפשים סיור בשוק התקווה סיור בשוק לוינסקי סיור בשוק מחנה יהודה סיור בשוק נתניה סיור בתל אביב סיור טעימות בלוינסקי סיור טעימות בשוק הכרמל סיור טעימות בשוק הפשפשים סיור טעימות בשוק לוינסקי סיור טעימות בשוק מחנה יהודה סיורי אוכל לחברות סיורים בירושלים סיורים בתל אביב סיורים לאורחים מחוץ לארץ סיורים מודרכים בירושלים סיורים מודרכים בתל אביב סיורי שווקים לחברות סיורי שכונות סיור מודרך ביפו סיור מודרך בשוק נתניה סיור קולינרי בשוק נתניה סיור קולינרי עצמאי סיור שווקים עם הטלפון