ימי כיף בתל אביב

אם אתם חוגגים יום הולדת, יום נישואין, אירוע עובדים, מסיבת שחרור, מפגש חברתי או כל אירוע אחר, אתם מוזמנים ליום כיף בתל אביב, בהדרכתו של המדריך המרתק משה לב. הוא זה שיודע לצוד מכל מקום את הדבר הכי מעניין שהופך אותו לעמוק, חוויתי ומיוחד. זהו סיור קולינרי -היסטורי בדגש על בלוטות הטעם ומקומות אותנטיים.  מפגש עם סיפורים, מקומות ודמויות מיוחדות. סיורי קולינריה בשווקים, סדנאות בישול, סיורי סגווי בטיילת של תל אביב וסוגים שונים של סדנאות.  המסלול האותנטי והמיוחד עובר דרך שוק הפשפשים, יפו העתיקה, כרם התימנים, נווה צדק, שכונת התקווה, מתחם שרונה ועוד. הוא מפגיש את המטיילים עם אתרים היסטוריים וחדשים, סוגי מטבחים שונים ודמויות מרתקות שמייצרות את האווירה המיוחדת, כל אחד מהזווית שלו. תל אביב של בלוטות הטעם, ומסעדנים, ובעלי דוכנים שמשמרים את החזון שלהם. סיור מרתק אל ראשיתה של העיר על החולות, של אחוזת בית שהפכה למטרופולין הכי מרתק, תוסס חי ובועט במרכז.
יום כיף בתל אביב מתאים למשפחות, קבוצות חברים, חברות וארגונים, אירוח אורחים מחו"ל וכן ציון אירועים משפחתיים כמו יום הולדת, יום נישואים ועוד.

תמונות נבחרות מיום הכיף

יום הכיף כולל מגוון סיורים לבחירה

סיור בשוק הפשפשים כמו שלא הכרתם!

שוק הפשפשים היום, הוא שילוב של חנויות עתיקות לצד בוטיקים של מעצבים, גלריות, מסעדות ובתי קפה. השוק הזה משמר תקופה ויש בו לא מעט אספנים שכל חייהם מוקדשים לשימור העבר והנוסטלגיה. לצד בתי קפה גורמה, פועלים גם טברנות בנוסח יווני, ברים תוססים ומסעדות שף. הנוף האורבני מכיל שרידי בתים ישנים ומתפוררים, לצד נדל"ן חדש בעיצוב אדריכלי מזרח תיכוני. ניגודים משובחים, אווירה מבלבלת, מרגשת ומסעירה.  סמטאות העיר העתיקה, אתרים הסטורים, גלריות ובתי אבן חדשים.

סיור בכרם התימנים

כרם התימנים היא שכונה, בה לכל סמטה יש סיפור. זוהי שכונה של בתים נמוכי קומה בסמטאות ישנות בהם עברו אישים, אנשים ומשפחות מתקופת תל אביב הקטנה. סיור בשוק הכרמל הסמוך, מהווה חוויה בפני עצמה, טעימות וקולינריה בבתי קפה ומסעדות חדשים לצד מסעדות פועלים וחומוסיות ותיקות. קיבוץ גלויות ישראלי במלוא מובן המילה.

סיור בשכונת התקווה

שכונת התקווה אוכלסה בתחילת דרכה ע"י עולים חדשים, יוצאי עדות המזרח שהקימו בה את השוק החי והתוסס עד היום. זוהי צומת קולינרית של מטבחים שונים, בליל ריחות וטעמים של מטבח פרסי, בוכרי, עירקי, תימני, כל זאת לצד סיפורי המקום המרתקים.

סיור במתחם שרונה

בניגוד מוחלט לאווירה המזרחית והים תיכונית, יש גם את אירופה של תל אביב, הלא הוא מתחם שרונה. כידוע היא הייתה מושבת הטמפלרים (גרמנים) אשר הגיעו למקום במאה ה-19. בין בתיה המקוריים של השכונה, שזורים סיפורים היסטוריים ואנושים המחיים תקופה, זמן וחלוציות.

סיור בשוק לוינסקי

שוק לווינסקי הוא לא רק שורת חנויות תבלינים, אלא פנינה קולינרית משובחת עם עם היסטוריה עשירה. סיור במקום לוקח את המטיילים לאווירה המיוחדת של המקום שנוצרה בהשראת הסוחרים בני הבלקן, פרס וטורקיה. יש בו מאות דוכנים, מסורתיים וחדשים. חנויות תבלינים ומאכלי עדות, לצד ברים ובתי קפה של בירה וגורמה. היסטוריה השזורה בהתהוות השוק הצבעוני והתוסס עד היום.

ימי כיף בדרום הארץ

האתרים והישובים בדרום הארץ, מבטיחים לנו יום כיף כפי שלא חווינו. יש בדרום תיירות חקלאית ענפה ומרתקת, טיולי ג'יפים, טיולי גמלים, תצפיות לנופי בראשית, טיולים

למידע נוסף »

ימי כיף בחיפה והכרמל

ימי כיף בחיפה והכרמל כוללים מספר סיורים ייעודים, כאשר בכל אחד מהם, היבט וזווית התייחסות מעניינת אחרת. את הסיורים המרתקים הללו, מעביר משה לב, מדריך

למידע נוסף »

ימי כיף במרכז

ימי כיף במרכז מיועדים לחברות, ארגונים, קבוצות מטיילים, משפחות, אורחים מחו"ל ועוד. הסיור כולל ביקור במקומות מיוחדים בתל אביב, רמלה, פעילות מוטורית באגם ניצנים. ביקור

למידע נוסף »