סביב השעון ביפו – סיור מטעימות בשוק הפשפשים ועד לסמטאות העיר העתיקה

סיור של טעמים, סיפורים ואגדות בין השווקים, הסמטאות, דוכני הממכר, הבתים והאתרים ההיסטורים של יפו.  את הסיור נתחיל בשוק הפשפשים הססגוני. בין חנויות העתיקות, המציאות, הוינטג' והטברנות, אשר ביניהן קמו בשנים האחרונות בוטיקים וחנויות מעצבים לצד בתי קפה ומסעדות אורבניים של מטבח גורמה. יש פה שילוב מהפנט של ישן מול חדש, בתים מתפוררים לצד נדל"ן חדש עם אדריכלות מזרח תיכונית, בתי קפה קטנים ואפלוליים לצד ברים תוססים. נערוך סיור קולינרי בשוק ונטעם מאפים בלקנים, גלידה משובחת ועוד.

בחלק השני של הסיור נדלג ליפו העתיקה למסע במנהרת הזמן עם סיפורים, אגדות ונפלאות על המקום המיוחד ששזורים בו היסטוריה, עמים ומלחמות. הסיור חולף בין סמטאותיה, גניה ואתריה של יפו עם הסיפורים והדמויות שהטביעו את חותמם על המקום. נגיע לכיכר קדומים ונעלה לתצפית יפה על העיר שקמה לה מן החולות. נטייל בגשר המשאלות ובמזרקת המזלות ונגיע לנמל המחודש. בין היתר ננסה להבין מה גורם לעצים ביפו לרחף…? מי המלך שכבש אותה בתרגיל של סוס טרויאני? מדוע נשלחה מפלצת להפר את שלוות העיר, ומיהו השליט שהכה את נתיניו בנבוט ?

עלות הסיור: 165 ש"ח למשתתף

מועדי סיורים:

נקודת מפגש:

רחבת משכנות רות דניאל
(שדרות ירושלים 47)

תמונות נבחרות מהסיור:

תנאים והערות לסיור

הסיור מותנה במינימום
של 12 משתתפים

יש להגיע לנקודת המפגש עשר דקות לפני תחילת הסיור

ביטול השתתפות יתאפשר עד 3 ימי עסקים ממועד הסיור

סביב השעון ביפו – סיור מטעימות בשוק הפשפשים ועד לסמטאות העיר העתיקה

מלאו את הפרטים הבאים:

    האם רכשתם באמצעות שובר? במידה וכן נא לבחור:

    תעודת זהות (מקס,ביחד בשבילך) | תעודת זהות (בהצעדה)|הייטקזון(קוד קופון)|גודיס (קוד שובר)| מספר הזמנה (גיפטקארד) | קוד שובר (xtra gift-card) | קוד עסקה ('מגה לאן' ומועדון 'טוב')


    אישור לקבלת עדכונים והצטרפות לניוזלטר