סיפורים מהכרם: סיור טעימות בשוק הכרמל וכרם התימנים

שוק הכרמל הוא השוק התוסס והמרכזי והוא ליבה של העיר ללא הפסקה. השוק מציע הכל, דוכני פירות וירקות, דוכני משקאות, איטליזים, תבלינים, מאפיות ואפילו חנויות בגדים. במהלך הסיור נבקר בין הבסטות והדוכנים המיוחדים של השוק, נכיר את האנשים ונטעם מהמאכלים שמייחדים את השוק.

הסיור בשוק הכרמל משלב בתוכו גם שיטוט בשכונה הסמוכה כרם התימנים מהשכונות הותיקות בעיר. השכונה נוסדה על החולות בתחילת המאה ה-20 על ידי עולים שהגיעו מתימן, והיא בנויה כרשת של רחובות צרים. בשנים האחרונות השכונה עוברת תהפוכה והשכונה הפכה למוקד משיכה לצעירים רבים שבאים לגור בה וגם לבלות בה.

במהלך הסיור נזגזג בין שוק הכרמל התוסס וההומה ובין סמטאות שכונת כרם התימנים הותיקה והמתפתחת. בין סמטאותיה הצרות ובתיה הקטנים של כרם התימנים נספר את סיפורה של השכונה, על דמויות שצמחו ונחווה את הקסם והאווירה של השכונה. במהלך הסיור ננגב חומוס בחומוסייה ותיקה, נאכל מהבוריקה המפורסמת, נטעם ממאפי העדה התימנים ונשתה בירת בוטיק מהבר השכונתי ועוד, נשקה משקה בריאות ונקנח בקיורטוש מפנק

עלות הסיור: 150 ש"ח למשתתף

מועדי סיורים:

נקודת מפגש:

כיכר מגן דוד - רחבת הכניסה לשוק מרחוב אלנבי, מפגש הרחובות הכרמל, אלנבי ונחלת בנימין (נחלת בנימין 1)

תמונות נבחרות מהסיור:

תנאים והערות לסיור

הסיור מותנה במינימום
של 12 משתתפים

יש להגיע לנקודת המפגש עשר דקות לפני תחילת הסיור

ביטול השתתפות יתאפשר עד 48 שעות ממועד הסיור

סיפורים מהכרם: סיור טעימות בשוק הכרמל וכרם התימנים

מלאו את הפרטים הבאים:

האם רכשתם באמצעות שובר? במידה וכן נא לבחור:

תעודת זהות (מקס,ביחד בשבילך) | מס' אישי (בהצעדה)|גודיס (קוד שובר)| מספר הזמנה (גיפטקארד) | קוד שובר (אקסטרה בונוס) | קוד עסקה ('מגה לאן' ומועדון 'טוב')


אישור לקבלת עדכונים והצטרפות לניוזלטר