סיורי שווקים לחברות

אין יותר טוב מסיורי אוכל לגיבוש חברתי ובילוי משותף ונחמד. אין יותר טוב ובריא לחברה להוציא את העובדים לסיורי אוכל משותפים ולהעניק להם בסוף איזה מארז או שי למזכרת מהסיור, טיולי לב מתמחים בהפקת טיולים וסיורי אוכל בטעם של עוד

אנו בטיולי לב מציעים סיורי שווקים לחברות, לימי גיבוש וכדומה. איתנו תצאו לסיורים טעימים במיוחד בשווקי ישראל. אנו יכולים לקחת אתכם לסיור מיוחד היכן שתרצו. אם זה שוק מחנה יהודה בירושלים, שוק הכרמל או שוק לוינסקי, שוק הפשפשים ושווקים נוספים בארץ. אנו מציעים סיורי שוק עם מלא חוויות, שמתאימות במיוחד לימי כיף וגיבוש. אנו מתמחים בהפקת חוויות שוק מיוחדים ברחבי הארץ. סיורי שווקים לחברות הם מאוד מבוקשים בחברות הישראליות. הרצון להגיע למקור ולא לצאת פרייאר זוהי תכונה ישראלית מובהקת וסיור תיירותי בשוק מעניק הצצה מיוחדת לישראליות שבנו מזווית מעניינת ומרתקת. לא של קנייה לחוצה של יום שישי אחר הצהריים אלא סיור חווייתי רווי תגליות בשוק שאולי חשבתם שאתם מכירים. העובדים שלכם לא יפסיקו להודות לכם לאחר סיור שווקים מרתק ומעניין במיוחד. תאמו עכשיו סיורי שווקים לחברות ואנו נדאג לכם לסיור שווקים חווייתי, מרתק, ובלתי נשכח. הזמינו עכשיו סיור שווקים כיפי!

סיורי שווקים לחברות

סיורי שווקים לחברות
סיורי שווקים לחברות

בעלי חברה? אתם חייבים להכיר את סיורי האוכל שלנו. אנו מציעים סיורי אוכל לחברות לקבוצה סגורה ומוזמנת שבה רק עובדי החברה משתתפים בסיור. סיורי שווקים ואוכל חווייתיים שהעובדים לא ישכחו. אנו נוציא את העובדים שלכם לסיור מרתק בשוק מחנה יהודה למשל. שוק מחנה יהודה הוא אחד השווקים הידועים ביותר בישראל וזה פספוס לא לבקר שם בחיים. העובדים יודו לכם על סיורי אוכל לחברות שתזמינו בהפתעה לשוק מחנה יהודה, ויהווה עבורם חוויה מרעננת ומפתיעה במקום להגיע לעוד יום אפור של שגרה ועבודה. אחרי עונה עמוסה של עבודה מאומצת הפתיעו אותם עם סיור אוכל מעניין. סיור אוכל לחברות מתאים גם לחברות בהם חלק מהעובדים הם דתיים ולא כל סוג של פעילות מתאימה להם. כאן מדובר בסיור אוכל מרתק ומעניין בשוק שבו רוב החנויות הם כשרות אם לא כולם. אפשר גם אם תרצו לצאת לסיורי אוכל לחברות בשוק הכרמל ובשווקים נוספים ברחבי הארץ.

אם אתם מחפשים סיורים לאורחים מחוץ לארץ הגעתם לכתובת הנכונה. האורחים שלכם מגיעים לארץ? אתם רוצים להזמין להם סיור מיוחד? אצלנו תוכלו להזמין סיור משותף עם האורחים מחו"ל. סיור מיוחד שלא יישכח. במקום לשבור את הראש לאן לקחת את האורחים, הזמינו להם עכשיו סיור שווקים מיוחד ומרתק. לא משנה אם מדובר בקרובי משפחה, שותפים עסקיים וכדו', סיורים לאורחים מחוץ לארץ מתאימים לכל סיטואציה שבה תרצו לכבד את האורחים מחוץ לארץ ולהראות להם את הפנים היפות של הארץ. אנו בטיולי לב מתמחים בארגון סיורים למשלחות, אנשי עסקים ואורחים מחוץ לארץ. יש לנו מדריכים במגוון שפות שיתנו לאורחים שלכם חוויה מרתקת ובלתי נשכחת בשווקים נבחרים בארץ. לפעמים, מה שעושה לאורחים שלכם את כל הביקור בארץ לביקור מעניין הוא סיור שווקים אותנטי ומרתק עם או בלי אוכל. בין אם מדובר בביקור ראשון שלהם או בביקור חוזר תמיד הם ישמחו לסיורים לאורחים מחוץ לארץ.

תמונות נבחרות מהסיורים שלנו

תגיות
אוכל רחוב דוכני אוכל טיול בתל אביב טיולי לב טיול מודרך בתל אביב יום כיף בירושלים יום כיף בתל אביב יום כיף לעובדים יום כיף לעובדים בתל אביב ימי כיף לעובדים מדריך טיולים בשוק כרמל מדריך טיולים בשוק לוינסקי מדריך טיולים בתל-אביב מתנה זוגית ליומולדת מתנת יומולדת להורים מתנת יומולדת לסבא סיור אוכל וירטואלי סיור ביפו סיור בכרם התימנים סיור בנווה צדק סיור בשוק הכרמל סיור בשוק הפשפשים סיור בשוק התקווה סיור בשוק לוינסקי סיור בשוק מחנה יהודה סיור בשוק נתניה סיור בתל אביב סיור טעימות בלוינסקי סיור טעימות בשוק הכרמל סיור טעימות בשוק הפשפשים סיור טעימות בשוק לוינסקי סיור טעימות בשוק מחנה יהודה סיורי אוכל לחברות סיורים בירושלים סיורים בתל אביב סיורים לאורחים מחוץ לארץ סיורים מודרכים בירושלים סיורים מודרכים בתל אביב סיורי שווקים לחברות סיורי שכונות סיור מודרך ביפו סיור מודרך בשוק נתניה סיור קולינרי בשוק נתניה סיור קולינרי עצמאי סיור שווקים עם הטלפון