אין יותר כיף מלצאת לסיור מודרך בתל אביב. תל אביב היא עיר שיש בה הכול, החל ממלונות יוקרה, מגוון מסעדות, שופינג ועוד. סיור בתל אביב הוא הזדמנות להכיר את העיר, לבלות בה ולהעביר בה יום כיף. הייחודיות של תל אביב היא הפסיפס הרחב שמרכיב אותה אבל כל חלק שבה הוא קטן – תל אביב מורכבת מהרבה סיפורים קטנים שיוצרים עיר גדולה ונחמדה. סיור מודרך בתל אביב הוא מומלץ בעזרת מדריך טיולים מנוסה, אחרת תלכו לאיבוד בין כל המגוון שיש לעיר להציע. מדריך סיורים בתל אביב יוכל לקחת אתכם למסלולי הליכה בתל אביב, לסיורי טעימות, לימי כיף לעובדים או אטרקציות ועוד ועוד. את תל אביב אפשר להתאים לכל אחד ואחת. סיור מודרך בתל אביב הוא סיור חווייתי שמותיר רושם לזמן רב, הסיור כולל בדרך כלל גם טעימות בשוק לוינסקי ועוד. אז לחכות לכם?

לטייל במקום שמשלב היסטוריה עם עדכניות זה לעולם לא יכול להיות משעמם! שכונת לוינסקי היא השכונה העונה להגדרה זו, השכונה שבה התגוררו בעבר עשירי תל אביב מציעה היום למבקריה סיור טעימות בלוינסקי עם מגוון של מסעדות מהעבר ומההווה. בלוינסקי ניתן למצוא גם את כל סוגי התבלינים. האאא, רק בשביל הריח כדאי לבקר שם… במהלך הסיור אנו נכנסים לתוך המדרחוב שבו מתפרס שוק לוינסקי, בסיור טעימות בלוינסקי נסייר ונטעם ממגוון הטעמים שיש למקום להציע, אל דאגה, זה לא יהרוס את הדיאטה… ותוך כדי, גם נשמע את ההיסטוריה של המקום, את הרקע למרקם הייחודי של השכונה ושל תל אביב בכלל. בעלי המסעדות יקבלו אותנו עם מאכלים מבית אימא פולנייה או זאת המרוקאית ולצדם גם מסעדות עם מיטב המתכונים החדשניים והעדכניים. בסוף הסיור טעימות בלוינסקי ישכנו בגופכם בשלום געפילטע פיש לצד בורקס ישראלי עתיר שומן, פעם ב… מותר… כמו כן טיולי לב מציעה לכם לבצע סיור וירטואלי עצמאי בשוק לוינסקי שניתן לבצע אותו בכל זמן שתרצו

אם כבר התייאשתם מיום כיף מעניין ומרתק – יש עדיין תקווה… בסיור בשוק התקווה לא תפסיקו להתפעל. בשוק התקווה ניחשף בפני שוק אמתי כמו של פעם… שוק שיש בו הכול, גם אוכל, גם דוכנים מעניינים וגם אנשים מרתקים. בשוק התקווה לא נתעייף מהר, השוק מקורה, השמש אינה קופחת והגשם יזמין אותנו דווקא להיכנס עוד יותר פנימה, להתחמם שם מתנורי המסעדות והאנשים החמים שיקבלו את פנינו. במהלך הסיור בשוק התקווה, על רקע ההסברים המרתקים של המדריך, נמלא שם צלחות עם מגוון של מאכלים תימניים לצד מאכלים עירקיים מסורתיים. במהלך הסיור לא ממהרים לשום מקום, נהנים מכל מטר מרובע. כל סמטה זוכה לביקור, כל דוכן מקבל את מלוא תשומת הלב. ובסופו לא תחזרו הביתה בידיים ריקות, אם יש לכם כבר הזדמנות לקנות עמבה מקורית, לא תצטיידו לבית?! ואם יש מקום בלב, ייכנס גם חילבה… הצטרפו אלינו לסיור בשוק התקווה! חוויה בלתי נשכחת!

תמונות נבחרות מהסיורים שלנו: